83

бачили це

Поєднувати робочий час із задоволенням: у Полтаві поліцейські патрулюватимуть на мотоциклах

У Полтаві наступного тижня з'являться мотопатрулі. Нині на місцевому картодромі поліцейські тренуються керувати мотоциклами, а після цього мають скласти екзамен. Виїжджати на патрулювання будуть по двоє. Для цього в управління поліції передати чотири мотоцикли, каже речниця патрульних Полтавщини Наталія Костильова.

З дев’ятої ранку до 18-ї години на полтавському картодромі тренують майбутні мотопатрулі. Поліцейські відпрацьовують маневри на мотоциклах.

Поліцейські

Поліцейські Полтави на мотоциклах

"Це моя стихія, я люблю кататися на байку. Чому не поєднувати робочий час із задоволенням? Я в числі перших погодився бути в мотобатальйоні. Перша ціль байків: швидкість, зручність і в заторах мінімальний час дібратися до місця виклику. Це вуличний байк. Він призначений для міста", – говорить поліцейський Ігор Дрібний.

Навчання для десятка поліцейських розпочали два тижні тому. Допомагає їм інструктор із Києва Володимир Радчук. Починали, каже, із найлегших вправ.

"Це звичайна змійка, широка змійка, круги, вісімки, розвороти в різні боки, перехрестя. Також є більш складні фігури. Усі, хто приходять на навчання, вже мають відповідну категорію. Це дуже важливо, бо вони вже вміють їздити– каже інструктор Володимир Радчук.

Поліцейські

"Ці навчання мені дали навички маневрування. У першу чергу – це об’їзд перешкоди, впевненість відчувати байк. Але найголовніше – це маневрування. Безпечне маневрування", – розповідає поліцейський Ігор Дрібний.

Тренуються поліцейські на 12 мотоциклах. А для патрулювання буде ще чотири.

"Вони прибули з Києва з департаменту патрульної поліції. Вони повністю готові, оснащенні спеціальним обладнанням для виїзду в місто", – говорить речниця патрульної поліції Полтавщини Наталія Костильова.

"Вони будуть обладнані спеціальними звуковими та світловими сигналами, спеціальними кофрами, бардачками, в яких буде зберігатися матеріали, TruCAM та інше необхідне обладнання, які допоможуть при аварії, конуси та так далі", – говорить заступник командира батальйону поліції Полтавщини Володимир Кущій.

Картодром на якому тренують поліцейських

Картодром на якому тренують поліцейських

Після навчання поліцейські складуть екзамен, а патрулювати почнуть наступного тижня. Робитимуть це позмінно. На виклики виїжджатимуть по двоє.

"Є один батальйон, у ньому чотири роти. З кожної взяті охочі, які проходять зараз навчання", – говорить заступник командира батальйону поліції Полтавщини Володимир Кущій.

Нині такі мотопатрулі є у трьох містах України – Києві, Одесі та Львові.

 

 

 

 

У Полтаві обрали запобіжний захід підозрюваному у різанині

 

Рейтинг: из 5