393

бачили це

В Україні звільнять майже 20 тис. людей: кого торкнеться скорочення

У Кабміні розповіли, як допомагатимуть звільненим чиновникам по всій Україні

В Україні звільнять 18449 посадовців, щоб зменшити витрати на фінансування державних службовців, як того вимагає президент Володимир Зеленський. За словами міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета, такі кадрові рішення допоможуть підвищити ефективність роботи держорганів. Процес вже запущений і триватиме весь листопад. Повідомляє rbc.ua

Що ж буде зі звільненими держслужбовцями? За словами члена уряду, їм виплатять компенсацію (у тому числі, за невикористану відпустку), а також допоможуть знайти нову роботу «навіть до моменту звільнення».

"Кожного супроводжуватиме кар'єрний радник, який складе індивідуальний план працевлаштування", - розповів Дубілет.

«Пошук роботи, проведення професійного навчання, а також підготовка осіб до початку власного бізнесу будуть проводитися із залученням широкого кола організацій — бізнесу, ВІДГ, профільних асоціацій тощо. Для цього всі співробітники будуть запрошені пройти профілювання», — додав міністр.

Правда, чи зможуть всі звільнені чиновники працевлаштуватися, - велике питання, вважають фахівці. Адже в Кабінеті міністрів не озвучують так звані параметри скорочення — вік, досвід тощо.


Рейтинг: из 5