1030

Переглядів

Рано чи пізно кожен користувач комп'ютера і інтернету, стикається з проблемою формату або розміру файлу. То потрібно відіслати скани документів, то потрібно розтягнути маленьке фото на великий лист. В інтернеті існує безліч ресурсів, з допомогою яких можливо це зробити. Та от халепа, розуміння, як і до яких меж, не завжди є. І навіть така банальна штука, як створення аккаунту, іноді перетворюється в серйозне випробування. 

Сканування документів, проста, здавалося б процедура, іноді забирає чимало часу. Знову ж, різні формати збереження для різних цілей.

Ми з 2003 року, в Рокитно надаємо комп'ютерні послуги, ми добре знаємо, що таке Windows 95 і вміємо працювати з Microsoft Office 95. 

З того часу, технології ду-у-же просунулись вперед. Ми теж. Звертайтесь, нам не потрібно пояснювати, чому і навіщо. Є проблема? Ми допоможемо вирішити її. Максимально швидко і коректно. 

Але відразу попереджуємо, ми не взламуємо аккаунти, ми не допоможемо в тому, що йде в розріз з адміністративним та кримінальним кодексами та і здоровим глуздом теж.

Про все, що ми вміємо і можемо, Ви можете дізнатися зі сторінок нашого сайту.

 
Дизайн-студія Perfect
Група: Загальнодоступна · 79 учасників
Приєднатися до групи
Студія дизайну поліграфії: візитки, оголошення, флаєри, банери, та ще більше 100 видів продуктів. https://goo.gl/WYMUA1
 


Рейтинг: 0.0 из 5