731

Переглядів

Якби ми знали заздалегідь, скільки часу займе робота, то в погодинній оплаті не було б сенсу.

  •    Наприклад, ви хочете на якомусь з продуктів, якесь тематичне зображення, Концепцію ми обговоримо і Ваші бажання почуємо і візьмемо до уваги. Це для нас сущі дрібниці. Але, якщо Ви показуєте фото якогось, зробленого не в нас дизайну візитки чи банера, і в деталях хочете таке ж саме, впоратися з навіть невеликим, на перший погляд, завданням, буває не так вже просто. Адже невідомо, хто і як розробляв макет в цілому, яку використовував програму і наскільки грамотно її застосував. Іноді, щоб розібратися з цими моментами, витрачається чимало часу.
  •    Само-собою, ви хочете знати заздалегідь вартість майбутньої роботи (а список може бути не маленьким!). Ви просите нас озвучити цифру... І якщо ми йдемо на цей крок, починається «чорна смуга»: ми витрачаємо час у спробі зробити адекватну оцінку. Практично, зробити це все одно не вдається. Або через відсутність вільного часу, або, якщо завдання нетривіальне, час на її виконання просто невідомо.
  •    І тоді Є два шляхи:

1. Завищити ціну настільки, щоб у разі непередбачених моментів, вона покривала всі трудовитрати. Але є ймовірність, що ви переплатите.

2. Більш демократичне рішення-погодинна оплата: ми працюємо і незалежно від» моментів", отримуємо справедливу винагороду. При цьому ви можете стежити за ходом і динамікою виконання роботи через демонстрацію екрану (TeamViewer, Skype, Viber).

Варто згадати і про правки (хотелки клієнта). Їх неможливо передбачити або оцінити заздалегідь. У нас різні уявлення про красу, і інформативність... Вловлюєте? Правки стомлюючі для обох сторін, а досконалості межі немає.

В  нас є базова ставка 400 грн за розробку екземпляру широкоформатного продукту  і 200 грн - двох сторонньої візитки, по вашому технічному завданню. Якщо у вас немає ТЗ, то довіртеся дизайнеру. Протягом роботи ми демонструємо і уточнюємо деталі замовлення 5-6 разів протягом 2-х  годин. Далі починається погодинна оплата.

Погодинна оплата прозоріше і ближче до концепції «виграв-виграв». Давайте співпрацювати на взаємовигідних умовах!

Або ми надамо шаблон і вимоги до макета, спробуйте зробити самі. Та в цьому випадку, ми не можемо гарантувати гарний результат.

P. S


Якщо ви згодні оплачувати нашу роботу погодинно, але при цьому хочете знати, скільки часу знадобитися для її виконання, то це — замкнене коло: прочитайте статтю ще раз.

 


Групи в соц. мережах:

 


Рейтинг: 0.0 из 5