3892

Переглядів

Ви займаєтесь невеликим, локальним бізнесом, чи керуєте великим підприємством - вам однозначно потрібно залишати свої дані. В нагоді стане друк візиток. Цей невеликий клаптик паперу, може розповісти про власника чимало. 

  1. Це недорогий вид реклами. Розклавши візитки по магазинам, підприємствам - ви обов'язково отримаєте нових клієнтів. Навіть якщо людині не потрібно, в даний час, ваша послуга, то у вас є шанс 50/50, що у майбутньому, коли виникне потреба, людина звернеться саме до вас. Чому? Ну тому, що у неї є ваша візитка. Так, звичайно, її, візитку, можуть викинути, але ж знову 50/50. Ми проводили досліди, візитки з дизайном від студії Perfect, не викидають, зазвичай, їх кладуть в гаманець. Для кожного випадку, ми робимо індивідуальний (унікальний) дизайн. Ніяких шаблонів.
  2. Ви керівник - тут пояснень небагато. Красива, інформативна, з якісного дизайнерського паперу візитка, змусить сприймати вас так, як виглядає ваша візитка. Це все!

У нас Ви зможете надрукувати візитки, флаєри, оголошення, та ще більше 100 видів  популярної друкованої продукції в Рокитно і по всій Україні

Розробку дизайну продукції Ви можете замовити у наших дизайнерів.Я — фрилансер!

Телефонуйте та замовляйте, або пишіть на viber 096 445 41 01 

 


Групи в соц. мережах:

 


Рейтинг: 0.0 из 5